Strona Główna

Organizacja

Księga Gości

Akademia Polska

Wiadomości

Poczta

Czat

Ruch Obrony Życia

Dokumenty i Materiały PSF

Humor i Satyra

Komunikaty PSF

Blog

Z życia Polonia Semper Fidelis

Solidarność

Sprawy polskie na Litwie Warto przeczytać Galerie Tragedia smoleńska
Porady Emigracyjne Polskie Drogi

Ogłoszenia

Drobne

Dwutygodnik PSF O nas Kontakt z nami
Wieści ze Lwowa Felietony i artykuły warte polecania  Książki warte przeczytania Doniesienia w pigułce Dział sportowy
Polonii Semper Fidelis
Kącik kulturalny

 

NASZA

FILMOTEKA

DOKUMENTU

 

 


 

Archiwum:

 

Wybory 2010

 

 

 

KONGRES MEDIÓW NIEZALEŻNYCH

 

Zaprzyjaźnione strony:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin:

 

 
free hit counter

 

 

OgLoszenia Drobne

 

 

Wychodząc naprzeciw postulatom odwiedzających nas osób oddajemy do Waszej dyspozycji dział ogłoszeń drobnych. nie jest on przeznaczony dla reklam businessowych, lecz dla osób prywatnych, chcących dokonać sprzedaży, kupna, zamiany bądź zaoferowania usług. Korzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego jest bezpłatne. Dla zapewnienia pewnego porządku oraz jak największej skuteczności Waszych ogłoszeń wprowadzamy następujące zasady korzystania z naszego działu:

  1. Ogłoszenia należy zgłaszać drogą emailową, przesyłając nam treść klikając tutaj lub pisząc do Działu Ogłoszeń PSF na stronie Kontakt z Nami;

  2. Na podany przez Was email otrzymacie potwierdzenie zamieszczonego ogłoszenia wraz z jego numerem. Prosimy zachować ów numer jako numer referencyjny dla odpowiedzi;

  3. W treści ogłoszenia możecie podawać swój adres emailowy ewentualnie kontakt telefoniczny. Można również zastrzec taki kontakt do naszej dyskrecji z dalszymi instrukcjami. Natomiast w treści ogłoszenia nie wolno umieszczać absolutnie żadnych linków do stron internetowych - takie ogłoszenia nie będą publikowane;

  4. Treść ogłoszenia nie może przekraczać 50 wyrazów - może natomiast zawierać (niezależnie od ilości wyrazów) do 3 zdjęć w formacie *.gif lub *.jpg (tylko), których wielkość nie przekracza 100 kB każdego. Nie będziemy publikować ogłoszeń, zawierających materiał audio bądź video. Naruszenie tych zasad spowoduje automatyczne odrzucenie ogłoszenia do publikacji.

  5. Ogłaszający może zastrzec sobie swoje dane do wyłącznej wiadomości redakcji. Wówczas nabywca bądź kontrahent musi się do nas zwrócić, podając numer ogłoszenia i swoją odpowiedź na nie. Odpowiedź jednorazowo zostanie przekazana niezwłocznie oferentowi na jego email. Ogłaszający sam podejmie decyzję o nawiązaniu kontaktu z osobą, odpowiadającą na ogłoszenie.

  6. Redakcja zastrzega sobie prawo do dokonywania edycji ogłoszenia pod względem stylistycznym, gramatycznym czy ortograficznym oraz odrzucenia ogłoszenia w całości, jeśli narusza ono prawo czy powszechnie przyjęte obyczaje.

  7. Czas opublikowanego ogłoszenia to 15 dni licząc od daty jego publikacji. Po tym terminie ogłoszenie będzie automatycznie usunięte przez nasz system, chyba że osoba ogłaszająca prześle do nas dodatkowy email z prośbą o przedłużenie ważności co najmniej na 48 godzin przed czasem wygaśnięcia ogłoszenia.

  8. Ogłoszenia przyjmujemy tylko do prezentowanych przez nas kategorii, jakkolwiek jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Na początku nie wszystkie linki będą czynne - to normalne. W miare napływania ogłoszeń będziemy je aktywizować w poszczególnych kategoriach. Wasze ogłoszenia staną się dla nas wytycznymi co do uporządkowania bądź wprowadzenia nowej kategorii.

 

 
Kategorie:
SPRZEDAŻ/KUPNO  WYMIANA USŁUGI/PRACAPopieramy polskie oraz przyjazne Polsce businessy


 

 

 

 

 

 

 

© Copyright by Polonia Semper Fidelis