Wersja polska   Polska   English version   Wielka Brytania   Version en Español    

 

Strona Główna

Organizacja

Księga Gości

Akademia Polska

Wiadomości

Poczta

Czat

Ruch obrony życia

Dokumenty i Materiały PSF

Humor i Satyra

Komunikaty PSF

Blog

Z życia Polonia Semper Fidelis Solidarność Sprawy polskie na Litwie Ruch obrony życia  Warto przeczytać

Tragedia smoleńska

Porady Emigracyjne Polskie Drogi Ogłoszenia Drobne Listy do Redakcji O nas Kontakt z nami
Wieści ze Lwowa Wieści ze Lwowa Kluby Gazety Polskiej Książki warte przeczytania USOPAŁ Wiadomości Przedziwne

NASZA

FILMOTEKA

DOKUMENTU

 

 

Zaprzyjaźnione strony:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Liczba odwiedzin:

 

 

 

 

Komunikat Specjalny Polonia Semper Fidelis
Akcja "Wrak natychmiast do Polski" !

 

Polonia Semper Fidelis ogłasza i rozpoczyna ogólnoświatową akcję pod nazwą "Wrak natychmiast do Polski". Jej celem jest zarówno mobilizacja wszystkich Polaków w Polsce i poza jej granicami, jak również pokazanie całej społeczności międzynarodowej natychmiastowej potrzeby sprowadzenia do Polski wraku samolotu TU-154M Prezydenta Polski ś.p. Lecha Kaczyńskiego spod Smoleńska. Pomimo, że od tragedii smoleńskiej minęło ponad 2 lata, wrak ten nie został przewieziony do Polski, jako właściciela. Co najmniej niezrozumiałym jest takie postępowanie obecnie rządzących w Warszawie i pozostawienie szczątków samolotu w rękach obcego państwa. Zakrawa to na kpinę albo na rozprzestrzenianie się podejrzeń o świadomym ukrywaniu faktów, dotyczących zamachu na najwyższych dygnitarzy Państwa Polskiego, osoby historycznie uznane jako bohaterowie Polski tudzież wierną obsługę samolotu.

Celem naszej akcji jest również umożliwienie niezależnym ekspertom z dziedziny lotnictwa w kraju i poza jego granicami nieskrępowanego wglądu i przeprowadzenia odpowiednich ekspertyz szczątków samolotu TU-154M. Umożliwi to przecięcie raz na zawsze wszelkich kłamstw i spekulacji na temat samej katastrofy. Dopóki tego się nie zrobi, dopóty dusze tych, którzy polegli na najwyższym posterunku Państwa Polskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Katynia, ich Rodziny oraz cała Polska nie zaznają spokoju. Hańbą jest, że dotychczas tego nie uczyniono !

Innym celem naszej akcji jest powołanie międzynarodowej komisji śledczej, która dokonałaby niezależnego przeglądu całej tragedii pod Smoleńskiem, o co zaapelowali politycy wielu państw świata, m.in. nowojorski kongrerssman Peter King w USA w specjalnej rezolucji i wielu innych. Hańbą jest to, że pozostawiono stronie rosyjskiej wyłączność interpretacji faktów, o czym najdobitniej świadczą tzw. "pomyłki" na wszystkich etapach tzw. "śledztwa", prowadzonego tylko i wyłącznie przez Rosjan i rządzących w Warszawie. Ci ostatni zresztą opierają się jedynie na tzw. "śledztwie rosyjskim". Owe "pomyłki" (być może celowe) zaowocowały nie tylko nie tylko idiotyczną propagandą Platformy Obywatelskiej rządzącej w Polsce przeciwko samej osobie Prezydenta RP ś.p. Lecha Kaczyńskiego oraz osobom, które poniosły smierć pod Smoleńskiem. Są one również istotnym elementem, który obniża rangę Państwa Polskiego na świecie. Tylko niezależna, międzynarodowa komisja śledcza jest rozwiązaniem tego problemu. Bez sprowadzenia wraku samolotu prezydenckiego Tu-154M do Polski i bez przeprowadzenia specjalistycznych badań jest to niemożliwe.

Równie istotnym celem naszej akcji jest zatrzymanie terroryzmu państwowego w postaciach zakamuflowanych. Polonia Semper Fidelis zwraca się tym samym do wszystkich organizacji praw człowieka na całym świecie. Zwracamy się do Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz Amnesty International o zajęcie stanowiska w sprawie tragedii smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 roku. Apel naszej akcji nie może pozostać bez echa, o ile to, co jest zawarte w statutach Waszych organizacji nie jest nieprawdą.

Zwracam się więc do wszystkich: Polaków, organizacji polonijnych, Przyjaciół Polski, do ONZ, Amnesty International, do wszystkich organizacji i ludzi dobrej woli na całym świecie: wspomóżcie nas w tym dziele sprowadzenia wraku TU-154M Prezydenta RP do Polski !

Na potrzeby osób i organizacji popierających naszą akcję uruchamiamy na naszym portalu strony:  Wrak natychmiast do Polski ! Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: redakcja@atopolskawlasnie.com. Wasze głosy będą tłumaczone na angielski, hiszpański i - jeśli zajdzie taka potrzeba - na rosyjski również. Czekamy na odzew i niech Wam Pan bóg błogosławi !

Prawda musi zwyciężyć !


Stanisław Matejczuk
Koordynator Główny
Polonia Semper Fidelis
Popieramy polskie oraz przyjazne Polsce businessy


 

 

 

 

 

 
 

 

© Copyright by Polonia Semper Fidelis